logo         

Celozávodní dovolená v termínu od 25. 7. do 5. 8. 2016

DOPRAVA ZADARMO - pre objednávky v hodnote nad 485 €, pre objednávky do 485 € je dopravné 14€.

NOVINKY

arr3Celozávodní dovolená od 25. 7. do 5. 8. 2016 Vážení zákazníci,v termínu od 25. 7. - 5. 8. 2016 proběhne v naší firmě celozávodní dovolená s...

Úvod » TEDDY COLLECTION

TEDDY COLLECTION – farebný detský nábytok z masívu ROALHOLZ

Moderné detské izby, farebný nábytok do detskej izby

Farebný nábytok do detských izieb z masívneho smrekového dreva v kombinácii s výplňami z farebného lamina. Táto kolekcia obsahuje detskú posteľ, rozkladací poschodovú posteľ, nočný stolík, písací stôl, šuplíkovú komodu, šatníkovú skriňu a úložné priestory k posteliam. Je vyrábaná v niekoľkých farebných variatách - žltá, modrá alebo fialová a na vás je tiež, či zvolíte číry alebo biely lak na úpravu dreva. Všetky hrany aj rohy tohto typu nábytku sú zaoblené a zaručujú tak bezpečnosť vašich detí.

Usporiadať podľa 
Výrobca 


Farebný nábytok z masívu pre deti, nábytok do detskej izby TEDDY COLLECTION

Vyrábame kvalitný detský nábytok z masívu a lamina EGGER a tvoríme tak farebné postele s čistým dizajnom. Deti milujú farby, preto tento nábytok ponúkame v širokej škále veselých farieb. Farebný nábytok pre deti z TEDDY COLLECTION je vyvinutý s prihliadnutím na potreby jeho malých používateľov a je praktický aj bezpečný vďaka zaobleniu všetkých hrán i rohov.

YjFjZmUwYW